ID: VDI634.1209632

Apartament 3 camere Podu Ros

Iasi, Podu Ros, Iasi
83.700 EUR · 1.860 EUR/mp
Nelu Roman
Imobil.Ro
0770894765
office@imobilro.ro
3
Camere
1
Bai
45 mp
Suprafata
2
Etaj
1972
An constructie
Descriere:
Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Podu Ros Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat. Suprafata: 45 mp. Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje. Constructie bloc: 1972Avantaje: Centrala termica. Aer conditionat. Zona centrala, linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite, supermarketuri si piata. Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili. Utillat si mobilat Mutare imediata.Detalii: Apartamentul este ideal pentru locuit sau investitie, cu gresie, faianta, parchet si usa metalica, mocheta, etc. Este mobilat si utilat, centrala pe gaz, aragaz, frigider, masina de spalat, aer conditionat, termopane, izolat termic exterior. Blocul este curat si linistit, cu interfon. Apartamentul este inchiriat (se poate prelua cu chirias), disponibil imediat. Se accepta plata atat din surse proprii cat si prin credit bancar.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila45 mp
Suprafata construita48 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie1972