ID: VDI354.1218693

Herastrau - Apartament Premium 4 camere - 144MP | 1Loc Parcare

Bucuresti, Herastrau, Bucuresti Ilfov
930.000 EUR · 6.458 EUR/mp
MTK A.T
MTK Realestate
0755589660
andreeat@mtkrealestate.ro
4
Camere
3
Bai
144 mp
Suprafata
3
Etaj
2009
An constructie
Descriere:
MTK Real Estate va propune spre achizitie un apartament premium de 4 camere, aflat in Herastrau, mobilat si utilat LUX, avand o suprafata impresionanta de 144MP. Apartamentul este pozitionat in unul din cele mai exclusiviste complexe rezidentiale din capitala fiind situat la etajul 3 al unui imobil finalizat in anul 2009 si este compartimentat astfel: un living spatios cu o zona de dining si bucatarie open space ce au fost gandite sa ofere o zona de socializare a apartamentului, 3 dormitoare matrimoniale superbe cu dressing, 3 bai, un hol si 2 balcoane. Stilul de viata pe care ti-l confera acest apartament este unul boem, plin de gratie.Aflandu-se in zona Herastrau accesul este unul facil catre multiplele puncte de interes pe care le regasim in zona cum ar fi: centre comerciale, parcuri, scoli, restaurante si terase de pe malurile lacurilor Floreasca si Herastrau, cluburi, zone de birouri.Ca si pozitionare acesta se afla la doar cateva minute de mers pe jos de Parcul Herastrau. *Propr...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila144 mp
Suprafata construita160 mp
Camere4
Bai3
Etaj3
An constructie2009