ID: VDI662.1226210

Penthouse 4 Camere, 66mp terasa, bloc Boutique, Bucuresti, Parcul Operei

Bucuresti, Stirbei Voda, Bucuresti Ilfov
625.000 EUR · 3.531 EUR/mp
Eugen Oprea
CHESTERTONS
0723232359
eugen.oprea@tet.ro
4
Camere
3
Bai
177 mp
Suprafata
6
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
Intr-o zona centrala premium, Stirbei Voda - Parcul Operei, va prezentam un apartament modern de tip Penthouse cu 4 camere, disponibil la etajul 6, intr-un imobil nou still boutique, constructie noua finalizata in anul 2023, format din 2S+P+6, prevazut cu lift, parcare subterana si supraterana; Apartamentul masoara o suprafata construita de 208 mp si utila totala de 177 mp (incluzand doua terase de 66mp) si este format din living, 3 dormitor, 3 bai, bucatarie, spatii de depozitare etc; Apartamentul se preda la stadiul de quot;albquot; - semifinisat, cu instalatii sanitare si termice montate, urmand ca viitorii proprietari sa-l finiseze conform propriilor dorinte; Sunt disponibile mai multe tipuri de apartamente cu 2,3 si 4 camere si preturi cuprinse intre : 225.000Euro si 625.000Euro; Imobilul este realizat in conformitate cu cele mai intalte standarde in domeniu si ultimele trenduri in locuire explorate la nivel global. Apartamentul ofera un nivel inalt de confort si siguranta, bene...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila177 mp
Suprafata construita208 mp
Camere4
Bai3
Etaj6
An constructie2023