ID: VDI643.1228206

Apartament 3 camere Mobilat si Utilat + Parcare Metrou Dimitrie Leonida

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
140.000 EUR · 1.928 EUR/mp
Cristina Cojoaca
Alliance Rezidential
0739922882
cojoacacristina94@gmail.com
3
Camere
1
Bai
72.6 mp
Suprafata
2
Etaj
2020
An constructie
Descriere:
Apartament 3 camere LUX ndash; complet mobilat | Etaj 2/5 |Daca vrei sa te muti fara batai de cap, acest apartament e gata pentru tine! Situat in Popesti-Leordeni, pe Str. Amurgului, la etajul 2 din 5, intr-un bloc construit in anul 2020.Se vinde complet mobilat i utilatBuc#259;t#259;rie pe comand#259; + electrocasnice Bosch premiumLiving modern ndash; canapea Divaniamp;Sofa, mobilier The HomeDormitor complet mobilat Divaniamp;Sofa2 aparate AC Ariston multisplitBaie echipat#259; Delta Studio Se pastreaz#259; mobilier hol + pantofare + balcon Posibilitate de achizitionare 2 locuri de parcare (vizibil din apartament) Pre#539;: 140.000 euro; + TVAPentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila72.6 mp
Suprafata construita72.6 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie2020