ID: VDI644.1228488

Penthouse Premium | Parcului 20 | Sector 1 | Rooftop 75 MP |Sector 1

Bucuresti, 1 Mai, Bucuresti Ilfov
389.000 EUR · 5.187 EUR/mp
Easy Vision
Easy Vision
0750222208
contact@easyvision.ro
3
Camere
2
Bai
75 mp
Suprafata
11
Etaj
2020
An constructie
Descriere:
Penthouse Premium | Parcului 20 | Sector 1 | Rooftop 75 MP | Design High-End Apartament tip penthouse situat la etajul 11 al ansamblului rezidential Parcului 20, una dintre cele mai moderne dezvoltari din Sector 1. Proprietatea impresioneaza prin designul premium, terasa spectaculoasa rooftop si privelistile panoramice asupra orasului. bull; 75 MP utili interioribull; Terasa rooftop de 75 MPbull; Una dintre doar 3 terase de acest tip din complexbull; Doua balcoane suplimentare ndash; 4 MPbull; Etaj 11bull; Complet mobilat si utilatbull; Gata pentru mutare imediatabull; Pretul include TVA Compartimentare amp; confort:bull; Living luminos cu zona diningbull; Bucatarie open-spacebull; Compartimentare eficientabull; Spatii de depozitare integratebull; Terasa amenajata cu sistem de acoperire tip lamela Design amp; finisaje:bull; Concept de design premium realizat cu atentie la detaliibull; Mobilier custom madebull; Electrocasnice premium SMEGbull; Elemente de design KARE si branduri interna...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila75 mp
Suprafata construita150 mp
Camere3
Bai2
Etaj11
An constructie2020