ID: VDI643.1230120

Popesti Metrou Berceni Garsoniera Decomandata

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
67.000 EUR · 1.489 EUR/mp
George Prodan
Alliance Rezidential
0749 137 478
georgeprodan87@gmail.com
1
Camere
1
Bai
45 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
YOUNG CITY RESIDENCE METROU BERCENI Suntem icirc;ncacirc;nta#539;i s#259; v#259; anun#539;#259;m lansarea celui mai nou #537;i exclusivist proiect imobiliar ndash; *Young City Residence Metrou Berceni*. Proiectul nostru este creat pentru a oferi un stil de via#539;#259; modern #537;i confortabil icirc;ntr-o zon#259; dinamic#259; #537;i bine conectat#259;. Facilit#259;#539;i Metrou Aproape*: Situat la doar 500 de metri de pasarela care face leg#259;tura cu sta#539;ia de metrou Berceni. Magazine de cartier noi #537;i moderne*: O varietate de op#539;iuni pentru cump#259;r#259;turi de zi cu zi. Supermarket-uri #537;i Restaurante*: Loca#539;ii convenabile pentru aprovizionare #537;i relaxare. Farmacii*: Acces facil la servicii medicale. Locuri de joac#259;*: Spa#539;ii sigure #537;i distractive pentru copii. Gr#259;dini#539;e #537;i #537;coli*: Institu#539;ii educa#539;ionale apropiate pentru cei mici. Sta#539;ii de autobuz*: Conexiuni rapide cu restul ora#537;ului. Despre Proiect *Young C...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila45 mp
Suprafata construita45 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie2026