VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere

Giroc

129.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere

location_on Giroc, Timis

129.000 EUR
1.925 EUR/mp
ID: VDI585.1232218 | Publicat: 21.05.2026 | Actualizat: 2 ore în urmă | 1 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere - foto 1
Vanzare apartament 3 camere - foto 2
Vanzare apartament 3 camere - foto 3
Vanzare apartament 3 camere - foto 4
Vanzare apartament 3 camere - foto 5
Vanzare apartament 3 camere - foto 6
Vanzare apartament 3 camere - foto 7
Vanzare apartament 3 camere - foto 8
Vanzare apartament 3 camere - foto 9
Vanzare apartament 3 camere - foto 10
Vanzare apartament 3 camere - foto 11
Vanzare apartament 3 camere - foto 12
Vanzare apartament 3 camere - foto 13
Vanzare apartament 3 camere - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 67 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2021 home 76 mp constr.

Descriere

Apartament cu 3 camere, complet mobilat #537;i utilat, icirc;n Giroc, Strada Frasinului, drum asfaltat #537;i acces rapid spre Timi#537;oara.Profi #537;i sta#539;ia de autobuz sunt chiar icirc;n fa#539;a imobilului.Detalii imobil:bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 67 mpbull; Balcon generos: 9 mpbull; Etaj 1bull; Bloc nou din c#259;r#259;mid#259;bull; Construc#539;ie 2021bull; Lift #537;i interfonbull; Clas#259; energetic#259; ACompartimentare:bull; Living spa#539;ios open-space cu buc#259;t#259;rie complet echipat#259;bull; Dormitor matrimonial cu ie#537;ire pe balconbull; Dormitor secundar, ideal pentru copil sau biroubull; Baie cu cad#259;bull; Hol cu spa#539;iu util de depozitareApartamentul se vinde complet mobilat #537;i utilat, aproximativ 90% din mobilier fiind realizat la comand#259;.Dot#259;ri:bull; Central#259; termic#259; Ariston icirc;n condensarebull; Termostat ambientalbull; Aer condi#539;ionatbull; Plase de #539;acirc;n#539;ari la toate ferestreleParcare:Loc de parcare auto icirc;nscris icirc;n CF, situat chiar icirc;n fa#539;a imobilului.Facilit#259;#539;i:bull; Magazin Profi icirc;n fa#539;a bloculuibull; Sta#539;ie de autobuz icirc;n fa#539;a imobiluluibull; Parc pentru copii #537;i teren de sport icirc;n apropierePre#539;: 129.000 euro, negociabilComision agentie: 3%Contact pentru detalii #537;i vizion#259;ri:0732 335 392

Detalii proprietate

ID anunț VDI585.1232218
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 67 mp
Suprafață construită 76 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 1
An construcție 2021
Preț/mp 1.925 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 129.000 €
64.000 € 138.000 €
Medie zonă:92.519 €