VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți

30.996 anunțuri găsite

Se încarcă...
3D! Rafinat,confortabil,decomandat,ales mobilat si echipat, Tractorul, Brasov - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 10

3D! Rafinat,confortabil,decomandat,ales mobilat si echipat, Tractorul, Brasov

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

134.000 EUR
2.528 EUR/mp

Comision cumparator: 2%+TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament deosebit , structurat pe doua...

bed 2 bathtub 1 square_foot 53 mp layers Et. 10 calendar_today 2022
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament premium 2 cam si parcare Subterana Inclusa Noble Residence - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 15

Apartament premium 2 cam si parcare Subterana Inclusa Noble Residence

location_on Brasov, Astra, Brasov

151.900 EUR
2.813 EUR/mp

Comision 0 % APARTAMENT 2 CAMERE PREMIUM SI PARCARE SUBTERAN#258; INCLUS#258; | Noble Residence, la 2 minute de Urban Plaza | Etaj 3, An 2025 | Bra#53...

bed 2 bathtub 1 square_foot 54 mp layers Et. 2 calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Zona de Est - Platforma Faur -Drumul Intre Tarlale - Bucuresti
Promovat Închiriere
photo_camera 3

Zona de Est - Platforma Faur -Drumul Intre Tarlale

location_on Bucuresti, 23 August, Bucuresti Ilfov

1.015 EUR
4 EUR/mp

Spatiul este situat in zona de Est a Bucurestiului, foarte aproape de Autostrada A2, beneficiind de acces catre mijloacele de transport in comun. Faci...

bed 2 square_foot 290 mp layers Et. parter calendar_today 1980
Romtor Romtor
Castelariu:spectacol panoramic,locatie prestigioasa,Central, Brasov - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 25

Castelariu:spectacol panoramic,locatie prestigioasa,Central, Brasov

location_on Brasov, Central, Brasov

6.500 EUR
13 EUR/mp

Comision chirias: 50% +tva, din contravaloarea unei chirii lunare, o singura data. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre inchiriere o...

bed 8 bathtub 4 square_foot 500 mp layers Et. 4 calendar_today 1995
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Sediu firma/ rezidential, pe domeniu de 2.240 mp teren,Central, Halchiu, Brasov - Halchiu
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 25

Sediu firma/ rezidential, pe domeniu de 2.240 mp teren,Central, Halchiu, Brasov

location_on Halchiu, Halchiu, Brasov

385.000 EUR
856 EUR/mp

Comision cumparator. 0%.ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare, o proprietate rara in piata, amplasata in zona centrala a localitatii Halchiu, l...

bed 6 bathtub 3 square_foot 450 mp calendar_today 2012
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Vanzare vila Cismigiu cu autorizatie - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 8

Vanzare vila Cismigiu cu autorizatie

location_on Bucuresti, Cismigiu, Bucuresti Ilfov

1.200.000 EUR
1.500 EUR/mp

Vila de vanzare in zona Cismigiu - Bucuresti, suprafata totala utila de aproximativ 800 mp, si suprafata teren 521 mp.Cladire are si proiect si auto...

bed 20 bathtub 20 square_foot 800 mp layers Et. 1 calendar_today 1920
7R Studio 7R Studio
Brancoveanu-Izvorul Oltului, apartament mobilat si utilat modern, bloc reabilitat - Bucuresti
Promovat Închiriere
photo_camera 25

Brancoveanu-Izvorul Oltului, apartament mobilat si utilat modern, bloc reabilitat

location_on Bucuresti, Brancoveanu, Bucuresti Ilfov

400 EUR
7 EUR/mp

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Brancoveanu, intersectie cu strada Luica. intr-un...

bed 2 bathtub 1 square_foot 54 mp layers Et. 7 calendar_today 1980
Sun Rezidential Real Estate Sun Rezidential Real Estate
Apartament 2 camere decomandat | parcare proprie | centrul Civic - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 11

Apartament 2 camere decomandat | parcare proprie | centrul Civic

location_on Brasov, Centrul Civic, Brasov

449 EUR
8 EUR/mp

Inchiriem apartament cu 2 camere si parcare inclusa in Centrul Civic Iti propunem spre inchiriere un apartament spatios, situat in centrul civic, pe S...

bed 2 bathtub 1 square_foot 54 mp layers Et. 3 calendar_today 1980
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament | 4 camere | dressing | parcare | Tractorul - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 12

Apartament | 4 camere | dressing | parcare | Tractorul

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

1.050 EUR
9 EUR/mp

DETALII TEHNICE:- Apartament cu 4- Structura: Openspace- Etaj: 4 din 10- Suprafata utila: 106mp + balcon 10mp- Loc de parcare: privat, securizat cu ba...

bed 4 bathtub 2 square_foot 116 mp layers Et. 4 calendar_today 2023
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
De inchiriat spatiu comercial in Marghita - Marghita
Promovat Închiriere
photo_camera 21

De inchiriat spatiu comercial in Marghita

location_on Marghita, centrala, Bihor

1.520 EUR
7 EUR/mp

Spatiu comercial de inchiriat in zona centrala din Marghita, amplasat intr-un cartier cu cea mai mare densitate de populatie si vizibilitate excelenta...

bed 5 bathtub 1 square_foot 233 mp layers Et. parter calendar_today 1983
Brucken Real Estate Brucken Real Estate
FILM&3D!Calitativa rezidenta, pe unic plan,parc de 1.200 mp, Izvor-Tarlungeni, deschidere oportunitati. - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 15

FILM&3D!Calitativa rezidenta, pe unic plan,parc de 1.200 mp, Izvor-Tarlungeni, deschidere oportunitati.

location_on Brasov, Exterior Est, Brasov

149.800 EUR
1.873 EUR/mp

Comision cumparator:2%+tva, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o casa in calitativ documentat, ce...

bed 3 bathtub 1 square_foot 80 mp calendar_today 2024
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Garsoniera moderna | Qualis 2 | 40 mp + balcon Tractorul Coresi - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 17

Garsoniera moderna | Qualis 2 | 40 mp + balcon Tractorul Coresi

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

114.900 EUR
2.873 EUR/mp

GARSONIERA DE VANZARE | QUALIS REZIDENTIAL mdash; PRIMUL BLOC DIN COMPLEX | TRACTORUL, BRASOV Prezentam spre vanzare o garsoniera moderna, complet mob...

bed 1 bathtub 1 square_foot 40 mp layers Et. 2 calendar_today 2023
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Inchiriere apartament 2 camere, Piata Mihai Viteazul, Ploiesti - Ploiesti
Promovat Închiriere
photo_camera 13

Inchiriere apartament 2 camere, Piata Mihai Viteazul, Ploiesti

location_on Ploiesti, Prahova

500 EUR

Se ofer#259; spre icirc;nchiriere apartament cu 2 camere, situat icirc;n Ploie#537;ti, zona Pia#539;a Mihai Viteazul, confort 1, decomandat, la etajul...

bed 2 bathtub 1 square_foot 58 mp layers Et. 4 calendar_today 1990
Croma Imob Croma Imob
Proprietate unica aproape de centru, locuinta sau investitie. Comision 0%! - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 25

Proprietate unica aproape de centru, locuinta sau investitie. Comision 0%!

location_on Brasov, Centrul Istoric, Brasov

680.000 EUR
1.396 EUR/mp

ID intern: 6930.Regis Imobiliare va propune spre vanzare o proprietate diferita de tot ce vezi de obicei pe piata. Nu este doar o casa mare si nici ge...

bed 13 bathtub 4 square_foot 487 mp calendar_today 2000
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Comision 0% Teren intravilan 685 mp la asfalt, cu utilitatile la drum si AC casa - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 10

Comision 0% Teren intravilan 685 mp la asfalt, cu utilitatile la drum si AC casa

location_on Sanpetru, Brasov

74.900 EUR
109 EUR/mp

Comision 0% Teren intravilan 685 mp cu autoriza#539;ie de construc#539;ie inclus#259; ndash; Sacirc;npetru, Bra#537;ovUn teren intravilan de 685 mp, g...

MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Casa Individuala cu 4 camere Sanpetru - Sanpetru
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 13

Casa Individuala cu 4 camere Sanpetru

location_on Sanpetru, Brasov

208.000 EUR
1.981 EUR/mp

Casa individuala moderna cu 4 camere | Sanpetru, Brasov ndash; eleganta si confort O casa individuala eleganta si bine construita, situata intr-o zona...

bed 4 bathtub 2 square_foot 105 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 cam | open space | Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament 2 cam | open space | Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

89.900 EUR
1.998 EUR/mp

Apartament 2 camere de tip studio, open-space ndash; 43,3 mp + teras#259; 7,7 mp | incalzire in pardoseala | Sacirc;npetru, Bra#537;ovApartament 2 cam...

bed 2 bathtub 1 square_foot 45 mp layers Et. parter calendar_today 2022
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Vanzare apartament 3 camere, Pipera, 4city, loc de parcare - Bucuresti
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Vanzare apartament 3 camere, Pipera, 4city, loc de parcare

location_on Bucuresti, Pipera, Bucuresti Ilfov

215.000 EUR

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort lux, situat in cartierul Pipera, zona Pipera Plaza, intr-un imobil construit...

bed 3 bathtub 2 square_foot 66 mp layers Et. 7 calendar_today 2019
Etic Brokers Real Estate Etic Brokers Real Estate
Apartament nou 3 camere si parcare Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 13

Apartament nou 3 camere si parcare Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

119.900 EUR
1.934 EUR/mp

Apartament 3 camere, parcare inclus#259; si icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;, Roka Village Sacirc;npetruDac#259; icirc;#539;i dore#537;ti un...

bed 3 bathtub 1 square_foot 62 mp layers Et. 1 calendar_today 2026
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Comision 0% Vila superba in Sanpetru  5 camere si teren de 1644 mp - Sanpetru
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 15

Comision 0% Vila superba in Sanpetru 5 camere si teren de 1644 mp

location_on Sanpetru, Brasov

565.000 EUR
2.897 EUR/mp

Proprietate deosebit#259; icirc;n Sacirc;npetru ndash; Confort, spa#539;iu #537;i poten#539;ial investi#539;ional icirc;ntr-un cadru natural de excep#...

bed 5 bathtub 3 square_foot 195 mp layers Et. 1 calendar_today 2017
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
SPATIU MEDICAL DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL - Oradea
Promovat Închiriere
photo_camera 4

SPATIU MEDICAL DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL

location_on Oradea, Ultracentral, Bihor

300 EUR
13 EUR/mp

Acest spatiu exclusiv destinat profesionistilor din domeniul medical este situat in inima orasului Oradea, intr-o zona ultracentrala, oferind acces la...

bed 1 square_foot 23 mp layers Et. 3 calendar_today 1960
Brucken Real Estate Brucken Real Estate
Vanzare apartament 2 camere Lux Ultracentral-Universitate-Romana - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Vanzare apartament 2 camere Lux Ultracentral-Universitate-Romana

location_on Bucuresti, Universitate, Bucuresti Ilfov

132.000 EUR

Apartamentul a fost achizitionat in 2023 si a suferit o renovare completa de la 0, totul fiind nou si de bun gust.Printre dotari mentionam urmatoarel...

bed 2 bathtub 1 square_foot 47 mp layers Et. 6 calendar_today 1963
Etic Brokers Real Estate Etic Brokers Real Estate
Vila / Casa superba cu 5 camere zona | 1032 mp teren |  Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 15

Vila / Casa superba cu 5 camere zona | 1032 mp teren | Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

395.000 EUR
1.946 EUR/mp

Refugiu de Elegan#539;#259; #537;i Confort ndash; Cas#259; Impresionant#259; cu Teren Generos icirc;n Sacirc;npetruIcirc;ntr-un cadru lini#537;tit, da...

bed 5 bathtub 4 square_foot 203 mp calendar_today 2014
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Stupini Brasov - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Stupini Brasov

location_on Brasov, Stupini, Brasov

325.000 EUR
2.500 EUR/mp

Cas#259; superba icirc;n stil mediteranean cu 4 camere ndash; Stupini, Bra#537;ovO cas#259; cu personalitate, construit#259; icirc;n stil mediteranean...

bed 4 bathtub 2 square_foot 130 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies