VDI.ro

Popesti Metrou Berceni Apartament 2 camere

Popesti-Leordeni, Fermei

91.000 EUR

Popesti Metrou Berceni Apartament 2 camere

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

91.000 EUR
1.517 EUR/mp
ID: VDI643.1230126 | Publicat: 15.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 16 vizualizări
Popesti  Metrou Berceni Apartament 2 camere - foto 1
Popesti  Metrou Berceni Apartament 2 camere - foto 2
Popesti  Metrou Berceni Apartament 2 camere - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2025 home 60 mp constr.

Descriere

Young City Residence ndash; Ofert#259; promo#539;ional#259; | Metrou Berceni
Investe#537;te ast#259;zi icirc;ntr-un proiect reziden#539;ial nou, gacirc;ndit pentru confort, eficien#539;#259; #537;i acces rapid c#259;tre ora#537;. Young City Residence este amplasat strategic, la doar 5 minute de pasarela pietonal#259; c#259;tre sta#539;ia de metrou Berceni (450 m), icirc;ntr-o zon#259; cu dezvoltare accelerat#259;.
Ansamblul este format din 5 blocuri moderne, cu regim P+7 etaje, dotate cu 2 lifturi, #537;i ofer#259; o gam#259; variat#259; de locuin#539;e ndash; garsoniere, studiouri, apartamente de 2 #537;i 3 camere, ideale atacirc;t pentru locuire, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.
Apartamentele beneficiaz#259; de: Central#259; termic#259; proprie pe gaz Buderus Icirc;nc#259;lzire prin pardoseal#259; Finisaje moderne, la alegerea clientului, din mai multe variante (buget premium)
Pre#539;uri promo#539;ionale icirc;n aceast#259; etap#259; a proiectului: 91.000 euro; ndash; plat#259; cash (TVA 21% inclus) 99.800 euro; ndash; credit ipotecar (TVA 21% inclus)
Parc#259;ri disponibile: Parcare exterioar#259;: 6.600 euro; (TVA inclus) Parcare la demisol: 8.800 euro; (TVA inclus)
Termen de finalizare: decembrie 2026
Young City Residence este alegerea perfect#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc o locuin#539;#259; modern#259;, bine conectat#259; la metrou, sau pentru cei care urm#259;resc o investi#539;ie sigur#259; icirc;ntr-o zon#259; cu cerere ridicat#259;.
Pentru detalii #537;i rezerv#259;ri: 0749 137 478

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1230126
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 60 mp
Suprafață construită 60 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 7
An construcție 2025
Preț/mp 1.517 EUR/mp

location_on Localizare

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)