VDI.ro

Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păc...

Iasi, Pacurari

127.300 EUR

Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari

location_on Iasi, Pacurari, Iasi

127.300 EUR
1.591 EUR/mp
ID: VDI199.1221953 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 28 vizualizări
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 1
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 2
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 3
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 4
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 5
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 6
Apartament 3 camere - Etaj 3, 2bai - Str. Soarelui, Păcurari - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 80 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 2026 home 80 mp constr.

Descriere

#128205; Locuin#539;a ideal#259; pentru confort, lini#537;te #537;i func#539;ionalitate, situat#259; icirc;ntr-una dintre cele mai c#259;utate zone reziden#539;iale ndash; P#259;curari, Str. Soarelui (icirc;n spatele Bizantique).#128273; Detalii:Suprafa#539;#259; util#259; generoas#259;: aprox. 80 mpEtaj 3 dintr-un bloc cu regim mic de icirc;n#259;l#539;ime ndash; acces u#537;or #537;i vecini pu#539;iniCompartimentare complet decomandat#259; ndash; spa#539;ii bine delimitate #537;i func#539;ionaleBalcon deschis cu vedere panoramica asupra orasului ndash; perfect pentru relaxare sau depozitareAer condi#539;ionat inclus icirc;n pre#539; ndash; confort pe tot parcursul anuluiIcirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; ndash; eficien#539;#259; #537;i confort modern#127959;#65039; Bloc construit pe cadre din beton cu zid#259;rie din c#259;r#259;mid#259; ndash; izola#539;ie termic#259; #537;i fonic#259; superioar#259;#128663; Loc de parcare ce se poate achizitiona separat la pretul de 5000Euro, intabulat.#128230; Predare imediat#259; | Foto reale din loca#539;ie#128179; Pre#539; (pentru achizi#539;ie prin credit): 127.300 euro;#128188; Comision 0% pentru cump#259;r#259;tori#9989; Avantaje:Apartament gata de mutat, cu dot#259;ri incluse.Etaj 3, spa#539;ios #537;i eficient compartimentat.Loca#539;ie excelent#259; ndash; lini#537;te, aer curat, acces facil spre ora#537;.Finisaje moderne, la alegerea ta.#128222; Contacteaz#259;-ne acum pentru o vizionare ndash; un apartament ca acesta nu r#259;macirc;ne mult pe pia#539;#259;!

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221953
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 80 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2026
Preț/mp 1.591 EUR/mp

location_on Localizare

Pacurari, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 127.300 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.014 €