Apartamente de vânzare în Iasi — Bucium

67 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Ap.2 camere, SD, 58 mp, Bucium-Visan, 0% comision - Iasi
Vânzare
96.000 EUR 1.655 €/mp
photo_camera 4

Ap.2 camere, SD, 58 mp, Bucium-Visan, 0% comision

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot58 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Marius Vlasin Marius Vlasin
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere decomandat 62mp - Foto reale. - Iasi
Vânzare 0%
96.500 EUR 1.556 €/mp
photo_camera 9

Apartament 2 camere decomandat 62mp - Foto reale.

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot62 mp layersEt. 4 calendar_today2026
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Ap.2 camere, OP, 48 mp, Bucium-Visan, 0% comision - Iasi
Vânzare
77.000 EUR 1.604 €/mp
photo_camera 4

Ap.2 camere, OP, 48 mp, Bucium-Visan, 0% comision

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot48 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Marius Vlasin Marius Vlasin
Stil Imobil Stil Imobil
Ap.1 camera, decomandat, 40mp,Bucium-Visan, 0% comision - Iasi
Vânzare
65.300 EUR 1.633 €/mp
photo_camera 4

Ap.1 camera, decomandat, 40mp,Bucium-Visan, 0% comision

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot40 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Marius Vlasin Marius Vlasin
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere 51mp - decomandat - Bucium - Foto reale - Iasi
Vânzare
83.800 EUR 1.643 €/mp
photo_camera 7

Apartament 2 camere 51mp - decomandat - Bucium - Foto reale

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere Bucium - Foto reale. - Iasi
Vânzare 0%
69.000 EUR 1.568 €/mp
photo_camera 9

Apartament 2 camere Bucium - Foto reale.

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot44 mp layersEt. 4 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2camere Bucium + curte 35mp - Iasi
Vânzare 0%
84.200 EUR 1.830 €/mp
photo_camera 6

Apartament 2camere Bucium + curte 35mp

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot46 mp layersEt. parter calendar_today2026
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
AP 2 CAM BUCIUM INTABULAT LIDL BLOC NOU DECOMANDAT - Iasi
Vânzare
75.000 EUR 1.630 €/mp
photo_camera 9

AP 2 CAM BUCIUM INTABULAT LIDL BLOC NOU DECOMANDAT

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot46 mp layersEt. 3 calendar_today2022
Otilia Marcut Otilia Marcut
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere Bucium - 51mp - Foto reale. - Iasi
Vânzare
83.200 EUR 1.631 €/mp
photo_camera 7

Apartament 2 camere Bucium - 51mp - Foto reale.

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. 2 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament o camera Bucium - 33mp - Foto reale - Iasi
Vânzare 0%
57.500 EUR 1.742 €/mp
photo_camera 5

Apartament o camera Bucium - 33mp - Foto reale

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot33 mp layersEt. 1 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere Bucium - 41mp - Foto reale. - Iasi
Vânzare
66.000 EUR 1.610 €/mp
photo_camera 8

Apartament 2 camere Bucium - 41mp - Foto reale.

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot41 mp layersEt. 1 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament o camera Bucium - 37mp - Foto reale - Iasi
Vânzare
60.000 EUR 1.622 €/mp
photo_camera 7

Apartament o camera Bucium - 37mp - Foto reale

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot37 mp layersEt. 1 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament o camera Bucium + curte de 20mp - Iasi
Vânzare 0%
62.000 EUR 1.879 €/mp
photo_camera 5

Apartament o camera Bucium + curte de 20mp

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot33 mp layersEt. parter calendar_today2026
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2camere Bucium + curte 25mp - Iasi
Vânzare 0%
65.500 EUR 1.871 €/mp
photo_camera 5

Apartament 2camere Bucium + curte 25mp

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot35 mp layersEt. parter calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere de vanzare Bucium, bloc 2023, curte proprie 35 mp - Iasi
Vânzare
105.000 EUR 2.234 €/mp
photo_camera 13

Apartament 2 camere de vanzare Bucium, bloc 2023, curte proprie 35 mp

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot47 mp layersEt. parter calendar_today2023
Dragos Tudose Dragos Tudose
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament o cameră - complex Baroque Residence - Iasi
Vânzare
73.900 EUR 2.111 €/mp
photo_camera 6

Apartament o cameră - complex Baroque Residence

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot35 mp layersEt. 2 calendar_today2015
Nelu Roman Nelu Roman
Imobil.Ro Imobil.Ro
2 CAM BUCIUM INTABULAT MOBILAT UTILAT - Iasi
Vânzare
75.500 EUR 1.678 €/mp
photo_camera 12

2 CAM BUCIUM INTABULAT MOBILAT UTILAT

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot45 mp layersEt. demisol calendar_today2000
Otilia Marcut Otilia Marcut
Stil Imobil Stil Imobil
Visan - Bucium, apartament nou 2 camere - Iasi
Vânzare
64.800 EUR 1.440 €/mp
photo_camera 6

Visan - Bucium, apartament nou 2 camere

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot45 mp layersEt. 2 calendar_today2026
Daniel Chivu Daniel Chivu
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 2 camere Baroque Bucium - Iasi
Vânzare
113.000 EUR 2.404 €/mp
photo_camera 7

Apartament 2 camere Baroque Bucium

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot47 mp layersEt. parter calendar_today2019
Claudiu Vicol Claudiu Vicol
Ideal Home Ideal Home
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - Iasi
Vânzare
58.500 EUR 1.581 €/mp
photo_camera 4

Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot37 mp layersEt. 3 calendar_today2026
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Ap. 2 camere, decomandat, Bucium-Visan, 61mp, intabulat, 0% comision - Iasi
Vânzare
88.500 EUR 1.451 €/mp
photo_camera 6

Ap. 2 camere, decomandat, Bucium-Visan, 61mp, intabulat, 0% comision

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot61 mp layersEt. 2 calendar_today2026
Marius Vlasin Marius Vlasin
Stil Imobil Stil Imobil
2 CAM BUCIUM INTABULAT PE IASI , GEAM LA BAIE, MOBILAT UTILAT - Iasi
Vânzare
80.500 EUR 1.610 €/mp
photo_camera 12

2 CAM BUCIUM INTABULAT PE IASI , GEAM LA BAIE, MOBILAT UTILAT

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. demisol calendar_today2000
Otilia Marcut Otilia Marcut
Stil Imobil Stil Imobil
AP 2 CAM BUCIUM INTABULAT LIDL BLOC NOU DECOMANDAT - Iasi
Vânzare
75.000 EUR 1.630 €/mp
photo_camera 9

AP 2 CAM BUCIUM INTABULAT LIDL BLOC NOU DECOMANDAT

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot46 mp layersEt. 1 calendar_today2022
Otilia Marcut Otilia Marcut
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament 2 camere - 56mp - Bucium - mobilat si utilat - Iasi
Vânzare 0%
102.000 EUR 1.821 €/mp
photo_camera 12

Apartament 2 camere - 56mp - Bucium - mobilat si utilat

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot56 mp layersEt. 5 calendar_today2025
Alexandru Popa Alexandru Popa
Stil Imobil Stil Imobil

Apartamente de vânzare Iasi

1.074

Oferte active

117.324 €

Preț mediu

33.000 €

Preț minim

398.000 €

Preț maxim

Apartamente de vânzare în Bucium, Iasi

Bucium este un cartier liniștit și verde din Iași, ideal pentru cei care caută un cămin confortabil, departe de agitația orașului. Această zonă oferă atât apartamente noi, cât și imobile mai vechi, toate având acces facil la facilități precum magazine, școli și mijloace de transport în comun.

În prezent, avem 123 oferte de apartamente de vânzare în Bucium, cu un preț mediu de 90,095 EUR. Prețurile variază între 39,900 EUR și 270,000 EUR, oferind opțiuni pentru diverse bugete. Fie că ești în căutarea unui apartament cu două camere sau a unui penthouse spațios, Bucium are ceva de oferit pentru toată lumea.

Aici, vei găsi apartamente care beneficiază de priveliști superbe, dar și de liniște, toate acestea fiind motive excelente pentru a alege Bucium ca noua ta locuință.

bed Prețuri pe număr de camere

Tip Oferte Preț mediu
Garsoniere / 1 cameră 148 75.640 €
Apartamente 2 camere 569 105.601 €
Apartamente 3 camere 304 147.213 €
Apartamente 4 camere 52 187.531 €

help_outline Întrebări frecvente

Prețul mediu al apartamentelor în Bucium este de 90,095 EUR, cu oferte variind între 39,900 EUR și 270,000 EUR.

În Bucium, poți găsi apartamente cu una, două sau mai multe camere, adaptate diverselor nevoi și bugete.

Da, Bucium este cunoscut pentru atmosfera sa liniștită și verde, fiind ideal pentru familii care caută confort și siguranță.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies